Merci

  

ICh., ChCZ., ChSK., JChCZ
Merci of Canterbury 
nar. 29.1.2007, bílá, 27 kg 
O: Masaryk´s Illegal Illia
M: Juli Jana Trojský Kůň

  

držitelka Certifikátu zdraví II. stupně

Merci je náš první bulteriér. Pes, na kterého jsem čekala 18 let, a který mi dnes všechno to čekání plně vynahrazuje. Je velmi bystrá, inteligentní, akční, výstavně nadprůměrně úspěšná a především zdravá. (Má testované ledviny z krve i UPC testem, srdce dopplerem a provedenou audiometrii. Všechno s výborným výsledkem!)

Nemůžu sice říct, že je učebnicovým příkladem bulteriéra, protože není příliš "vítací", velmi dobře hlídá a k cizím lidem je zpočátku velmi rezervovaná a poměrně ostražitá. Určitě jí ale nechybí sebevědomí a nadhled. Velmi dobře se snáší s ostatními členy smečky, včetně druhé, dospělé fenky a dospívající fenky bulmastifa. (I když, jako většina bulíků, si občas neuvědomuje svoji sílu a váhu.)

                        

Odkaz na genealogii:     http://www.chov.net/gene/1000/genealogie.php?gPage=1&Act=list&gSearch=&gCmku=1&gNameT=1&gName=Merci of&gAct=detail&ID=5838

  

Merci má test srdce dopplerem (v roce a půl a ve třech letech), test ledvin (také dvakrát) z krve i moči - UPC, a audiometrii - test sluchu.